Multikody do seokatalogów Katseo.

Witamy serdecznie na stronie poświęconej Multikodom sieci Katseo. Dodawane wpisy do katalogów są starannie selekcjonowane i moderowane. Katalogi w sieci Katseo są oparte o popularny skrypt seokatalog, który umożliwia pełne wykorzystanie skryptu do pozycjonowania państwa strony.

Kliknij po szczegóły...

DODAWANIE WPISU DO KATALOGÓW

Szybkie dodanie wpisu:

 

  • Aby błyskawicznie dodać stronę do katalogu przejdź do zakładki dodaj stronę i wpisz adres strony.

 

Dodanie wpisu poprzez wybór kategorii / podkategorii:

 

  • Aby dodać wpis do katalogu należy przejść do strony głównej oraz wybrać kategorię do której chcemy, aby nasza strona została przypisana.
  • Kiedy już znajdziemy się w interesującej nas kategorii wybieramy podkategorię, w której chcemy, aby nasz wpis się znalazł.
  • Po wybraniu podkategorii znajdziemy się w miejscu gdzie będzie wyświetlany wpis naszej strony. W tym właśnie miejscu należy zasugerować swoją stronę w specjalnym polu, które znajduje się u dołu ekranu. Wpisz adres strony www a następnie przyciśnij przycisk "wyślij" - zostaniesz teraz przeniesiony do pola edycji opisu Twojej strony, który można jeszcze (jeśli zachodzi taka potrzeba) zmodyfikować przed ostatecznym dodaniem.

 

Rejestracja w katalogu (zalecane / wymagane):

 

  • Jeśli chcesz w przyszłości mieć możliwość edycji wpisów w katalogu przed dodaniem strony, dokonaj rejestracji: zarejestruj się.
  • Po prawidłowym wypełnieniu formularza w ciągu kilku minut otrzymasz od nas e-mail aktywacyjny, aktywuj swoje konto klikając na link w nim umieszczony i zaloguj się na swoje konto.
  • Po zalogowaniu każdy wpis, który dodasz do katalogu przypisze się do Twojego konta co zapewni Ci w przyszłości, jeśli zajdzie taka potrzeba, dowolną jego edycję.

 

Pamiętaj: Tylko zarejestrowani Użytkownicy mają możliwość późniejszej edycji wpisów!